Hakkımızda

Doğrudan Temin,

Doğrudan temin Online satın alma platformu,Kamu kurumlarının ve Büyük ölçekli Şirketlerin ücretsiz olarak kayıt olabilecekleri,tedarikçilerden online fiyat teklifi ve yaklaşık maliyet teklifleri alabilecekleri B2B (Business to Business) modelinde dijital bir pazar yeridir. Kamu kurumları,doğrudan temin limitleri dahilinde olan, Büyük ölçekli Şirketler ise tüm Mal,Danışmanlık,Yapım ve Hizmet kategorilerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde kayıtlı tedarikçilerimizden teklif alabilir,tedarikçilerin profillerini görüntüleyebilir ve satın almalarını gerçekleştirebilirler.

Kamu kurum ve kuruluşları,doğrudan temin limitleri dahilinde olan tüm Mal,Danışmanlık,Yapım ve Hizmet kategorilerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde kayıtlı tedarikçilerimizden teklif alabilir,tedarikçilerin profillerini görüntüleyebilir ve satın almalarını gerçekleştirebilirler.

Tedarikçiler ise,kamu kurum ve kuruluşlarının doğrudan temin limitleri dahilinde olan tüm satın alma taleplerinden SMS ve mail ile anında haberdar olup,teklif formlarını doldurup sistem üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde kurumlara tekliflerini sunabilirler.

Doğrudan temin Online Satın Alma platformu kurucusu Emrah İNANÇ Teknoloji girişimcisidir.2013 yılında inşaat sektöründe ki Müteahhit ve Taşeronlar için geliştirmiş olduğu dijital pazar yeri (www.taseronbankasi.com) girişimi ile;

  • 2016 yılında Yılın en iyi Girişimi
  • 2017 yılında Avrasya'nın en büyük ve önemli girişimcilik etkinliklerinden birisi olan 'Startup Turkey Challenge 2017'de en iyi 2.Girişimci seçildi. 2018 yılında Ekonomi Bakanlığı himayelerinde ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesinde gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftasında Born Global İstanbul da Ulusal Pitching Kategorisinde en iyi 2. Girişimci seçildi. Teknoloji dünyasının finans boyutuna odaklanan ABD'nin en iyi Ekonomi dergilerinden olan Red Herring'in 1996 yılından beri 'düzenlediği 'The Red Herring Top 100 award'' yarışmasında ''The Top 100 Europe 2018'' ödülleri kapsamında Avrupa'nın en iyi 100 girişimcisi arasında yer aldı. Capital,Ekomonist Start Up Dergileri desteğiyle, TOBB GKK, Endeavor Türkiye, ÖZyeğin Üniversitesi ve Bizz Consulting organizasyonu ile gerçekleştirilen "Startup100 Ödül Töreni" 2018 yılının en başarılı 100 Girişimcisi arasında yer aldı.
  • 2020 yılında MIT Üniversitesi ( Massachusetts Teknoloji Enstitüsü) ve Suudi Arabistan Krallığı tarafından King Abdullah Ekonomi şehrinde gerçekleştirilen ve Dünya'dan 80 Girişimcinin davet edildiği Start Smart Conference ülkemizi temsilen katıldı.

Doğrudan Temin Satın Alma Platformunun Sağladıkları

MALİYET AVANTAJI

Satın alma faaliyetlerinizde online rekabet ortamı oluşturarak alım maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

VERİMLİLİK

Satın alma faaliyetlerinizi elektronik ortama taşırken süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

ZAMAN TASARRUFU

Doğrudan Temin Teklifi Al ve Yaklaşık Maliyet Teklifi Al yöntemleriyle operasyonel yükünüzü azaltarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.
Doğrudan temin Online Teklif Alma Sistemi ile tüm satın alma süreçlerinizi online ortama taşıyabilirsiniz. Yaklaşık Maliyet Teklifi, Doğrudan Temin Teklifi aşamalarını sistem üzerinde yönetebilirsiniz

  • 0 850 302 1 312
  • info@dogrudantemin.com.tr
  • Gaziosmanpaşa Mah. Attar Sok.No:11/6 Çankaya Ankara